Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Holešovice U Městských domů

Byt 2+kk v atraktivní lokalitě, který stojí za to vidět

Popis nemovitosti

Sháníte byt ve vyhledávané lokalitě Prahy 7 se skvělou dopravní dostupností? Potom je lokalita Holešovic v bezprostřední blízkosti Ortenova náměstí tím správným místem pro Vás.

Nabízím světlý družstevní byt 2+kk o velikosti 46 m2, přičemž plocha pokoje s kuchyňským koutem je 24m2, plocha druhého pokoje činí 10m2, předsíň má 5m2 a koupelna s WC má 7 m2. K bytu náleží balkón a sklepní koje v přízemí. Celková užitná plocha bytu činí 51 m2.

Byt je bez vybavení a je v původním stavu (s výjimkou oken, která jsou vyměněná). Velikost a dispozice bytu nabízí novému majiteli, aby si jej při případné rekonstrukci upravil individuálně dle svých představ. Je tak zde velký potenciál pro vytvoření krásného vzdušného bytu, kde se budete cítit dobře.

Byt se nachází ve třetím nadzemním podlaží udržovaného cihlového domu. Velkou výhodou je nízký počet bytů, klid v domě a dobře fungující samospráva domu. Dle stanov je možno byt podnajímat (mimo Airbnb). V domě není výtah, jeho vybudování je v tuto chvíli v řešení. Energetický štítek je "C".

Výborná dopravní dostupnost (tramvaj, metro), školka, škola, poliklinika, lokální obchůdky, kavárny, restaurace, centrum umění DOX – to vše jsou klíčová slova, která charakterizují tuto lokalitu. Přijďte se přesvědčit.S ohledem na skutečnost, že se jedná o prodej družstevního bytu, financování možné pouze při ručení jinou nemovitostí. Kupující nehradí daň z nabytí ve výši 4%. Anuita je splacená.

Těším se na setkání s Vámi. Milan Šámal

 

 

Looking for an apartment in a attractive location of Prague 7 with excellent transport connection? Then the location of Holešovice, close to Orten Square is the right place for you.

Offer a bright cooperative apartment 2 + kk (46 sqm). Area of the main room with the kitchenette is 24m2, the second room’s area is 10m2, hall is 5m2 and bathroom with toilet is 7 m2. The apartment has a balcony and cellar on the ground floor.

The apartment is without equipment and is in the original technical condition (except windows that are replaced). The size and disposition of the apartment offers the new owner to adjust it in case of reconstruction individually according to his wishes.  

The apartment is located on the third floor of a maintained brick house. The big advantage is the low number of apartments, peace in the house and well-functioning self-government of the house. According to the statutes can be rented (except Airbnb). There is no elevator in the house, its construction is currently in solution. The energy label is "C".

Excellent transport accessibility (tram, metro), kindergarten, school, health center, local shops, cafes, restaurants, DOX art center - these are the keywords that characterize this location. Come and see. With the fact that it is a sale of a cooperative apartment, financing is possible only under the guarantee of other real estate. The buyer does not pay an acquisition tax of 4%. The annuity is paid.

I am looking forward to meeting you. Milan Šámal

 

 

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Ing. Milan Šámal

602 100 722

samal@milansamal.cz

www.milansamal.cz

https://www.facebook.com/milansamal.cz/

Kontaktní formulář