Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Dům ve Strašnicích

1_IMG_9382_1 Krásný byt 4+kk s úžasnou zahradou

Popis nemovitosti

PRODÁNO

Rád bych Vám představil nádhernou nemovitost o dispozici 4+kk se zahradou, která je po celkové rekonstrukci a nachází se v klidné ulici Dvouletky v Praze 10 Strašnicích.

Tato bytová jednotka má parametry řadového domu a proto je takto prezentována. Do domu je vstup z udržované předzahrádky o ploše 33 m2 (ve výlučném vlastnictví majitele) a v přízemí je předsíň, koupelna s WC, kuchyňský kout a obývací pokoj. Dostatek světla v místnosti a krásný výhled na zahradu zajišťují francouzská okna.

Přímo z obytného prostoru je vstup na dřevěnou terasu, která vybízí k venkovnímu posezení a přes kterou je vstup na úžasnou zahradu s okrasnými květinami a dřevinami. V zadní části je dřevěný zahradní domek, který slouží pro skladování nářadí či zahradnických potřeb.

Vlastník nemovitosti má ideální podíl 1/25 na zahradě o celkové ploše 2 887 m2, což odpovídá ploše cca 115 m2, kterou z větší části užívá.

Z hlavní místnosti je, po dřevěných schodech, vstup do 2. podlaží, kde je prostorný pokoj s výhledem na zahradu, šatna a útulná ložnice.

Ve třetím podlaží je pokoj pro hosty, komora a prostorově štědrá koupelna se sprchovým koutem a WC. 

Díky účelně využitým třem podlažím je dům velmi prostorný. Šatna, komora a důmyslně využitý prostor pod schody jsou zárukou dostatku úložných prostor. Dřevěné podlahy a elektricky ovládané předokenní žaluzie přispívají k útulnosti a pocitu luxusu. Dům je kompletně zrekonstruovaný a zateplený, což snižuje náklady na bydlení.

Lokalita, kde se nemovitost nachází, se vyznačuje výbornou dopravní dostupností do centra. V blízkosti je zastávka tramvaje a metra Strašnická. V místě je veškerá občanská vybavenost. Bydlení je ideální pro rodinu s dětmi, které jistě využijí i komunitní způsob života s nekonfliktními sousedy, což je dalším velkým benefitem bydlení v této lokalitě.

Nemovitost se nachází na sídlišti Solidarita, které je prvním velkým bytovým projektem po druhé světové válce, který se stavěl v letech 1947 do 1951. Bližší informace o tomto projektu jsou na odkazech níže:

https://www.idnes.cz/bydleni/architektura/sidliste-solidarita.A150318_142059_architektura_web

https://cs.wikipedia.org/wiki/S%C3%ADdli%C5%A1t%C4%9B_Solidarita

 

Zaujala Vás tato nemovitost? Zavolejte mi a rád Vám zajistím její prohlídku. Těším se na setkání s Vámi. Milan Šámal

 

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Ing. Milan Šámal

Jsem realitní poradce zaměřující se na obchod s nemovitostmi v Praze a ve Středních Čechách.

Jsem přesvědčen, že klíč k úspěchu je založen na dvou klíčových faktorech a to na vzájemné důvěře mezi klientem a makléřem a profesionálních službách.Za stěžejní považuji, aby daný obchod byl zrealizován bezpečně, za maximální možnou prodejní cenu, klient se po celou dobu prodeje cítil komfortně a nabízené služby byly pro klienta přidanou hodnotu. 

Při své práci kladu důraz na transparentní přístup a kvalitní služby. Rozhodl jsem se být nezávislým makléřem, což mi umožňuje, že jsem schopen pružně reagovat na požadavky klientů a nabízet jim široké spektrum služeb. 

Vždy hájím zájmy prodávajícího. Z tohoto důvodu jednoznačně preferuji exkluzivní spolupráci se svými klienty.


Ing. Milan Šámal

Kontaktní formulář